Özkan Uğur'u vefatının birinci yılında unutmadı! Cem Yılmaz'dan duygusal paylaşım
08.07.2024
10:51
4
/ 64
CEM YILMAZ'DAN PAYLAŞIM
MFÖ müzik grubunun sevilen ismi Özkan Uğur'un vefatının üzerinden bir yıl geçti. Uğur ile G.O.R.A, Yahşi Batı, Pek Yakında ve Arif v 216 gibi yapımlarda birlikte rol alan Cem Yılmaz, Uğur'u ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla andı. Cem Yılmaz, X hesabında Uğur'un fotoğrafını paylaşarak "Kalbimizdesin Özkan abim" sözlerine yer verdi.
![<p><span style="color:rgb(178, 34, 34)"><strong>CEM YILMAZ'DAN PAYLAŞIM</strong></span></p>
<p>MFÖ<strong> </strong>müzik grubunun sevilen ismi Özkan Uğur'un vefatının üzerinden bir yıl geçti. Uğur ile G.O.R.A, Yahşi Batı, Pek Yakında ve Arif v 216 gibi yapımlarda birlikte rol alan Cem Yılmaz, Uğur'u ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla andı. Cem Yılmaz, X hesabında Uğur'un fotoğrafını paylaşarak <strong><em>"Kalbimizdesin Özkan abim"</em></strong> sözlerine yer verdi.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2024/28/ozkan_uguru_vefatinin_birinci_yilinda_unutmadi_cem_yilmazdan_duygusal_paylasim_1720426424_6239_w750_h712.jpeg)